Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
Женски дуксер
Код на производ:
(HD1731)
adidas

adidas M4T

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas M4T е женски дуксер за трчање со затворање со патент и прилагодлива капуљача. Благодарение на неговиот дизајн, може да се носи во секоја прилика каде што можете слободно да донесете атрактивна спортска комбинација. Изработен е од памук, полиестер и еластин, кои носат пријатно чувство при носењето и обезбедуваат дополнителна удобност во секоја ситуација. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од кожата и ја одржува утринската свежина во текот на денот. Двојно плетената ткаенина, мека на допир, има вградено растеглив материјал што се прилагодува на вашето тело и ја зголемува удобноста. Овој adidas M4T женски дуксер со капуљача, дизајниран во FreeLift стил, ќе биде вашиот одличен сојузник. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Регуларен крој Патент Технологија AEROREADY Двојно плетена ткаенина Иницијатива за подобар памук Состав на материјал: 51% памук, 44% рециклиран полиестер и 5% еластин.
Подетално

adidas M4T е женски дуксер за трчање со затворање со патент и прилагодлива капуљача. Благодарение на неговиот дизајн, може да се носи во секоја прилика каде што можете слободно да донесете атрактивна спортска комбинација. Изработен е од памук, полиестер и еластин, кои носат пријатно чувство при носењето и обезбедуваат дополнителна удобност во секоја ситуација. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од кожата и ја одржува утринската свежина во текот на денот. Двојно плетената ткаенина, мека на допир, има вградено растеглив материјал што се прилагодува на вашето тело и ја зголемува удобноста. Овој adidas M4T женски дуксер со капуљача, дизајниран во FreeLift стил, ќе биде вашиот одличен сојузник.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Регуларен крој
 • Патент
 • Технологија AEROREADY
 • Двојно плетена ткаенина
 • Иницијатива за подобар памук
 • Состав на материјал: 51% памук, 44% рециклиран полиестер и 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • 28.06.2022. 14:20

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер EH6449
  2.582 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер GL3800
  2.541 ДЕН
  Заштеда 25%
  3.388 ДЕН
  Помош