Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
adidas Terrex Multi
Машка маица
Код на производ:
(H53382)
adidas

adidas Terrex Multi

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX MULTI машка outdoor маица е наменета за сите оние кои поминуваат значителен дел од своето време во природа. Оваа маица е изработена од исклучително пријатен материјал кој ќе ви даде неверојатна удобност, што е токму она што ви треба додека ги освојувате планинските врвови. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да останете суви и фокусирани на вашата авантура. Ребрестото зајакнување на крагната ги спречува несаканите поместувања на маицата, додека сте во движење. Освојте нови планински врвови, истражете ја природата околу вас во adidas TERREX MULTI машката outdoor маица. Спецификација: Ребресто зајакнување на крагната AEROREADY технологија за апсорпција на пот Кратки ракави Рефлектирачко Terrex лого Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas TERREX MULTI машка outdoor маица е наменета за сите оние кои поминуваат значителен дел од своето време во природа. Оваа маица е изработена од исклучително пријатен материјал кој ќе ви даде неверојатна удобност, што е токму она што ви треба додека ги освојувате планинските врвови. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да останете суви и фокусирани на вашата авантура. Ребрестото зајакнување на крагната ги спречува несаканите поместувања на маицата, додека сте во движење. Освојте нови планински врвови, истражете ја природата околу вас во adidas TERREX MULTI машката outdoor маица.
Спецификација:

 • Ребресто зајакнување на крагната
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Кратки ракави
 • Рефлектирачко Terrex лого
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош