Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
NIKE Authorized Personnel
Машка маица
Код на производ:
(DM6427-100)
NIKE

NIKE Authorized Personnel

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Authorized Personnel е машка lifestyle маица со кратки ракави. Никогаш не можете да погрешите ако изберете памучна маица. Кратките ракави, стандардниот крој и заоблената крагна се олицетворение на удобност и лежерен стил. Предниот дел на маицата е украсен со дискретно Nike лого, додека на задната страна има голем натпис и Nike лого. Секоја ваша комбинација ќе биде комплетирана на вистински начин благодарение на едноставниот и во исто време ефектниот дизајн на овој модел. Опуштен или спортски стил, за што и да се одлучите оваа Nike маица ќе биде вашиот вистински сојузник. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Стандарден крој Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Authorized Personnel е машка lifestyle маица со кратки ракави. Никогаш не можете да погрешите ако изберете памучна маица. Кратките ракави, стандардниот крој и заоблената крагна се олицетворение на удобност и лежерен стил. Предниот дел на маицата е украсен со дискретно Nike лого, додека на задната страна има голем натпис и Nike лого. Секоја ваша комбинација ќе биде комплетирана на вистински начин благодарение на едноставниот и во исто време ефектниот дизајн на овој модел. Опуштен или спортски стил, за што и да се одлучите оваа Nike маица ќе биде вашиот вистински сојузник.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош