Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Graphic
NIKE Graphic
NIKE Graphic
NIKE Graphic
NIKE Graphic
NIKE Graphic
NIKE Graphic
NIKE Graphic
Детска маица
Код на производ:
(85B251-R78)
NIKE

NIKE Graphic

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Jordan Graphic е детска lifestyle маица за момчиња со класичен крој и атрактивна сеопфатна графика. Пријатната памучна ткаенина обезбедува целодневна удобност, додека сеопфатниот принт го нагласува спортскиот дух на вашето момче. За спортски активности, училиште или уживање во слободното време, Jordan Graphic детската маица одлично се вклопува во секоја комбинација на облека. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Заоблен израз околу вратот Сеопфатна графика Состав: 100% памук.
Подетално

Jordan Graphic е детска lifestyle маица за момчиња со класичен крој и атрактивна сеопфатна графика. Пријатната памучна ткаенина обезбедува целодневна удобност, додека сеопфатниот принт го нагласува спортскиот дух на вашето момче. За спортски активности, училиште или уживање во слободното време, Jordan Graphic детската маица одлично се вклопува во секоја комбинација на облека.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Заоблен израз околу вратот
 • Сеопфатна графика
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 85B140-001
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 85A088-R78
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 85C192-023
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Помош