Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Just Do It Swoosh
NIKE Just Do It Swoosh
NIKE Just Do It Swoosh
NIKE Just Do It Swoosh
NIKE Just Do It Swoosh
NIKE Just Do It Swoosh
NIKE Just Do It Swoosh
NIKE Just Do It Swoosh
Машка маица
Код на производ:
(AR5006-407)
NIKE

NIKE Just Do It Swoosh

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.437 ДЕН
Заштеда: 253 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JUST DO IT SWOOSH е lifestyle маица за мажи дизајнирана да ги исполни сите очекувања што ги имате од спортската гардероба. Меката и лесна памучна ткаенина нуди прозрачност и неверојатна удобност. Овој модел се одликува со класичен крој, кратки ракави и зајакната крагна што го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот животен век. Висококвалитетниот материјал, пријатен на допир, обезбедува удобност во текот на денот и лесно се вклопува во вашиот спортско-урбан стил. Големото и впечатливо „Just Do It“ лого ќе им покаже на сите колку сте мотивирани да истраете. Идеална е за вежбање во теретана или секојдневна прошетка низ градот. Искомбинирајте ја со вашите омилени фармерки, тренерки или шорцеви, изборот е само ваш, бидејќи со оваа Nike маица не постои можност да останете не забележани. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Засилена крагна Состав: 100% памук Класичен спортски крој "Just Do It" лого.
Подетално

Nike JUST DO IT SWOOSH е lifestyle маица за мажи дизајнирана да ги исполни сите очекувања што ги имате од спортската гардероба. Меката и лесна памучна ткаенина нуди прозрачност и неверојатна удобност. Овој модел се одликува со класичен крој, кратки ракави и зајакната крагна што го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот животен век. Висококвалитетниот материјал, пријатен на допир, обезбедува удобност во текот на денот и лесно се вклопува во вашиот спортско-урбан стил. Големото и впечатливо „Just Do It“ лого ќе им покаже на сите колку сте мотивирани да истраете. Идеална е за вежбање во теретана или секојдневна прошетка низ градот. Искомбинирајте ја со вашите омилени фармерки, тренерки или шорцеви, изборот е само ваш, бидејќи со оваа Nike маица не постои можност да останете не забележани.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Засилена крагна
 • Состав: 100% памук
 • Класичен спортски крој
 • "Just Do It" лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош