Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mult Badge of Sport
adidas Mult Badge of Sport
adidas Mult Badge of Sport
adidas Mult Badge of Sport
adidas Mult Badge of Sport
adidas Mult Badge of Sport
adidas Mult Badge of Sport
adidas Mult Badge of Sport
adidas Mult Badge of Sport
adidas Mult Badge of Sport
Машка маица
Код на производ:
(HE4822)
adidas

adidas Mult Badge of Sport

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.097 ДЕН
Заштеда: 591 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MULT BADGE OF SPORT е удобна машка lifestyle маица инспирирана од спортот. Изработена е од лесен памук кој во контакт со вашата кожа обезбедува пријатност и совршена удобност. Овој модел се одликува со кратки ракави и зајакната крагна која спречува влечење на маицата и го продолжува нејзиниот век. Има класичен крој, adidas графика во контрастни бои преку градите, што го зголемува бројот на комбинации на облека во вашиот спортско - елегантен стил. Во оваа adidas MULT BADGE OF SPORT маица ќе се чувствувате удобно и комфорно во текот на денот, без разлика дали сте активни или се релаксирате. Маицата овозможува апсолутна удобност благодарение на нејзината мека памучна конструкција. Со купувањето на оваа маица, вие учествувате во кампањата „Инцијатива за подобар памук“, која поддржува поодржливо производство на памук. Спецификација: Машка lifestyle маица Состав: 100% памук аdidas графика Kласичен крој Kратки ракави Засилена јака.
Подетално

adidas MULT BADGE OF SPORT е удобна машка lifestyle маица инспирирана од спортот. Изработена е од лесен памук кој во контакт со вашата кожа обезбедува пријатност и совршена удобност. Овој модел се одликува со кратки ракави и зајакната крагна која спречува влечење на маицата и го продолжува нејзиниот век. Има класичен крој, adidas графика во контрастни бои преку градите, што го зголемува бројот на комбинации на облека во вашиот спортско - елегантен стил. Во оваа adidas MULT BADGE OF SPORT маица ќе се чувствувате удобно и комфорно во текот на денот, без разлика дали сте активни или се релаксирате. Маицата овозможува апсолутна удобност благодарение на нејзината мека памучна конструкција. Со купувањето на оваа маица, вие учествувате во кампањата „Инцијатива за подобар памук“, која поддржува поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Состав: 100% памук
 • аdidas графика
 • Kласичен крој
 • Kратки ракави
 • Засилена јака

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица HS2513
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош