Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
adidas M4T
Женска маица
Код на производ:
(HD1727)
adidas

adidas M4T

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas M4T женската маица за тренинг ќе ви овозможи да тренирате без никакво одвлекување на вниманието. Оптималниот крој овозможува непречена подвижност, што е исклучително важно кога тренирате. Мекиот материјал од кој е направена нуди исклучителна удобност и комфор. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви и фокусирани на вежбањето. Облечете ја M4T женската маица за тренинг и достигнете ги новите рекорди во теретана. Спецификација: Ребресто зајакнување на крагната AEROREADY технологија за апсорпција на пот Стандарден крој Состав на материјал: 52% памук, 24% рециклиран полиестер, 5% еластин.
Подетално

adidas M4T женската маица за тренинг ќе ви овозможи да тренирате без никакво одвлекување на вниманието. Оптималниот крој овозможува непречена подвижност, што е исклучително важно кога тренирате. Мекиот материјал од кој е направена нуди исклучителна удобност и комфор. Технологијата AEROREADY ја апсорбира потта од вашата кожа за да ве одржува суви и фокусирани на вежбањето. Облечете ја M4T женската маица за тренинг и достигнете ги новите рекорди во теретана.
Спецификација:

 • Ребресто зајакнување на крагната
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Стандарден крој
 • Состав на материјал: 52% памук, 24% рециклиран полиестер, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош