Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
Женска јакна
Код на производ:
(DD6847-507)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh Run

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Носете ја Nike Dri-FIT Swoosh Run женската јакна за трчање и чувствувајте се удобно додека ги остварувате вашите цели. Технологијата Dri-FIT, која лесно ја отстранува потта од кожата, ви помага да останете суви, свежи и фокусирани. Swoosh логото на градите ги слави тркачите кои го носат. Nike Dri-FIT Swoosh Run женската јакна за трчање е направена од најмалку 75% рециклиран материјал. Спецификација: Два странични џебови Рефлектирачки детали Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Носете ја Nike Dri-FIT Swoosh Run женската јакна за трчање и чувствувајте се удобно додека ги остварувате вашите цели. Технологијата Dri-FIT, која лесно ја отстранува потта од кожата, ви помага да останете суви, свежи и фокусирани. Swoosh логото на градите ги слави тркачите кои го носат. Nike Dri-FIT Swoosh Run женската јакна за трчање е направена од најмалку 75% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Два странични џебови
 • Рефлектирачки детали
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна DD5092-010
  6.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.190 ДЕН
  Помош