Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски дуксер
Код на производ:
(DM8097-050)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear детскиот lifestyle дуксер со капуљача за тинејџери е доказ дека два Swoosh дизајни се подобри од еден. Супер меката ткаенина е мазна однадвор и текстурирана одвнатре, за целосна удобност. Еластичните делови на ракавите и поработ обезбедуваат идеално вклопување. Спецификација: Модел: Standard fit Преден џеб Капуљача Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear детскиот lifestyle дуксер со капуљача за тинејџери е доказ дека два Swoosh дизајни се подобри од еден. Супер меката ткаенина е мазна однадвор и текстурирана одвнатре, за целосна удобност. Еластичните делови на ракавите и поработ обезбедуваат идеално вклопување.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Преден џеб
 • Капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош