Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ8336-610)
NIKE

NIKE Sportswear

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женски дуксер кој одлично ве загрева, без да чувствувате дополнителна тежина. Многу е удобен и практичен за секојдневно носење. Двојната плетена ткаенина е мазна од двете страни, ја задржува топлината и носи врвен изглед. Во него сигурно ќе се чувствувате топло цел ден. Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате удобно чувство и спортски стил на облекување. Спецификација: Стандарден крој Состав: 76% памук, 24% полиестер Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear е женски дуксер кој одлично ве загрева, без да чувствувате дополнителна тежина. Многу е удобен и практичен за секојдневно носење. Двојната плетена ткаенина е мазна од двете страни, ја задржува топлината и носи врвен изглед. Во него сигурно ќе се чувствувате топло цел ден. Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате удобно чувство и спортски стил на облекување.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Состав: 76% памук, 24% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош