Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
ELLESSE Heritage
Женски дуксер
Код на производ:
(ELA221F602-83)
ELLESSE

ELLESSE Heritage

НАПРАВИ КОМБИНАЦИЈА И ИСКОРИСТИ ГИ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПОПУСТИ!
Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% со купување на два, или дури 30% на три или повеќе производи. Целосната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобниот и пријатен, Ellesse Heritage женски lifestyle дуксер со капуљача ќе ви даде удобност и топлина за време на посвежите утра. Стандардниот крој нуди пријатно чувство, додека еластичните деловина ракавите и поработ се тука, за да дуксерот остане на своето место за време на сите ваши активности. Кенгур џебот и прилагодливата капуљача нудат дополнителна топлина и заштита. Спецификација: Женски lifestyle дуксер со капуљача Еластични делови на ракавите и појасот Кенгур џеб Прилагодлива капуљача Ellesse лого.
Подетално

Удобниот и пријатен, Ellesse Heritage женски lifestyle дуксер со капуљача ќе ви даде удобност и топлина за време на посвежите утра. Стандардниот крој нуди пријатно чувство, додека еластичните деловина ракавите и поработ се тука, за да дуксерот остане на своето место за време на сите ваши активности. Кенгур џебот и прилагодливата капуљача нудат дополнителна топлина и заштита.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер со капуљача
 • Еластични делови на ракавите и појасот
 • Кенгур џеб
 • Прилагодлива капуљача
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош