Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
Детски дуксер
Код на производ:
(HA4006)
adidas

adidas Colorblock

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COLORBLOCK е детски дуксер со капуљача за момчиња. Многу е удобен и пријатен за носење. Изработен е од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксери е збогатен со кул adidas брендирање. Децата ќе ги загреат рацете во топлите џебови. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Детски дуксер за момчиња Состав: 70% памук, 30% полиестер Дозволено перење во машина Regular fit.
Подетално

adidas COLORBLOCK е детски дуксер со капуљача за момчиња. Многу е удобен и пријатен за носење. Изработен е од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксери е збогатен со кул adidas брендирање. Децата ќе ги загреат рацете во топлите џебови. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Детски дуксер за момчиња
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Дозволено перење во машина
 • Regular fit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош