Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женска маица
Код на производ:
(BV6169-609)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential женската маица е лесна и удобна, идеална за секојдневно носење. Изработена е од мека, многу пријатна на допир, памучна ткаенина во стандарден крој, што ја прави совршен избор за секој ден. Го има класичното Nike лого, кое зборува за неговата автентичност и вашата спортска посветеност. Дозволено е перење во машина за перење. Уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на оваа Nike маица. Спецификација: Женска маица Nike лого Стандарден крој Состав: памук 80% и полиестер 20% Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Essential женската маица е лесна и удобна, идеална за секојдневно носење. Изработена е од мека, многу пријатна на допир, памучна ткаенина во стандарден крој, што ја прави совршен избор за секој ден. Го има класичното Nike лого, кое зборува за неговата автентичност и вашата спортска посветеност. Дозволено е перење во машина за перење. Уживајте во препознатливиот дизајн и совршената удобност на оваа Nike маица.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Nike лого
 • Стандарден крој
 • Состав: памук 80% и полиестер 20%
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош