Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
Детски дуксер
Код на производ:
(HA4007)
adidas

adidas Colorblock

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COLORBLOCK е детски дуксер со капуљача за момчиња. Многу е удобен и пријатен за носење. Изработен е од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксери е збогатен со кул adidas брендирање. Децата ќе ги загреат рацете во топлите џебови. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Детски дуксер за момчиња Состав: 70% памук, 30% полиестер Дозволено перење во машина Regular fit.
Подетално

adidas COLORBLOCK е детски дуксер со капуљача за момчиња. Многу е удобен и пријатен за носење. Изработен е од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксери е збогатен со кул adidas брендирање. Децата ќе ги загреат рацете во топлите џебови. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Детски дуксер за момчиња
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Дозволено перење во машина
 • Regular fit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош