Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas PADDED
adidas PADDED
adidas PADDED
adidas PADDED
adidas PADDED
adidas PADDED
adidas PADDED
adidas PADDED
adidas PADDED
adidas PADDED
Детска јакна
Код на производ:
(H45028)
adidas

adidas PADDED

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.002 ДЕН
Заштеда: 1.286 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 *
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PADDED е детска унисекс јакна за тренинг наменета за оние кои ниту зимата не може да ги сопре. Оваа јакна е дизајнирана да го одржува телото топло на патот кон тренинг и назад. Исклучително е добро изолирана има одлична постава. Јакната има и странични џебови што ќе ѝм овозможи да ги складираат сите свои ситници. Овој производ е направен од Primegreen рециклиран материјал кој ви овозможува да придонесете за зачувување на нашата животна средина. За да ги заштитите од снег, ветер и студ, облечете ѝм ја adidas PADDED детската унисекс јакна за тренинг. Спецификација: Патент низ цела должина Појас со ластик и врвка Капуљача со врвка Странични џебови Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер Боја: розова, црна, бела .
Подетално

adidas PADDED е детска унисекс јакна за тренинг наменета за оние кои ниту зимата не може да ги сопре. Оваа јакна е дизајнирана да го одржува телото топло на патот кон тренинг и назад. Исклучително е добро изолирана има одлична постава. Јакната има и странични џебови што ќе ѝм овозможи да ги складираат сите свои ситници. Овој производ е направен од Primegreen рециклиран материјал кој ви овозможува да придонесете за зачувување на нашата животна средина. За да ги заштитите од снег, ветер и студ, облечете ѝм ја adidas PADDED детската унисекс јакна за тренинг.

Спецификација:

 • Патент низ цела должина
 • Појас со ластик и врвка
 • Капуљача со врвка
 • Странични џебови
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: розова, црна, бела
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м
68 3-6м
74 6-9m
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PADDED е детска унисекс јакна за тренинг наменета за оние кои ниту зимата не може да ги сопре. Оваа јакна е дизајнирана да го одржува телото топло на патот кон тренинг и назад. Исклучително е добро изолирана има одлична постава. Јакната има и странични џебови што ќе ѝм овозможи да ги складираат сите свои ситници. Овој производ е направен од Primegreen рециклиран материјал кој ви овозможува да придонесете за зачувување на нашата животна средина. За да ги заштитите од снег, ветер и студ, облечете ѝм ја adidas PADDED детската унисекс јакна за тренинг.

Спецификација:

 • Патент низ цела должина
 • Појас со ластик и врвка
 • Капуљача со врвка
 • Странични џебови
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: розова, црна, бела
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м
68 3-6м
74 6-9m
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна H45029
3.002 ДЕН
Заштеда 30%
4.288 ДЕН
Помош