Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas YK PADDED JKT
adidas YK PADDED JKT
adidas YK PADDED JKT
adidas YK PADDED JKT
adidas YK PADDED JKT
adidas YK PADDED JKT
adidas YK PADDED JKT
adidas YK PADDED JKT
adidas YK PADDED JKT
adidas YK PADDED JKT
Детска јакна
Код на производ:
(H45029)
adidas

adidas YK PADDED JKT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.645 ДЕН
Заштеда: 643 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 112 *
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 *
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PADDED е детска унисекс јакна за тренинг наменета за оние кои не запираат со спортот ниту во текот на студените, зимски денови. Оваа јакна е исклучително добро изолирана и дизајнирана е така за да ѝм овозможи топлина и на патот кон салата и после тренингот. Јакната има џебови во кои тие можат да ги стават сите свои ситници како што се клучевите, паричникот или телефонот. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси. Купувајќи го овој производ вие учествувате и допринесувате во зачувувањето на нашата животна средина. За да ги заштитите од снег, ветер и студ, облечете ѝм ја adidas PADDED детската унисекс јакна за тренинг. Спецификација: Патент низ целата должина Еластичен ремен и врпца Капуљача со врпца Странични џебови Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер Боја: црна, црвена, бела .
Подетално

adidas PADDED е детска унисекс јакна за тренинг наменета за оние кои не запираат со спортот ниту во текот на студените, зимски денови. Оваа јакна е исклучително добро изолирана и дизајнирана е така за да ѝм овозможи топлина и на патот кон салата и после тренингот. Јакната има џебови во кои тие можат да ги стават сите свои ситници како што се клучевите, паричникот или телефонот. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси. Купувајќи го овој производ вие учествувате и допринесувате во зачувувањето на нашата животна средина. За да ги заштитите од снег, ветер и студ, облечете ѝм ја adidas PADDED детската унисекс јакна за тренинг.

Спецификација:

 • Патент низ целата должина
 • Еластичен ремен и врпца
 • Капуљача со врпца
 • Странични џебови
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна, црвена, бела
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м
74 6-9m
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
112
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PADDED е детска унисекс јакна за тренинг наменета за оние кои не запираат со спортот ниту во текот на студените, зимски денови. Оваа јакна е исклучително добро изолирана и дизајнирана е така за да ѝм овозможи топлина и на патот кон салата и после тренингот. Јакната има џебови во кои тие можат да ги стават сите свои ситници како што се клучевите, паричникот или телефонот. Овој производ е направен од Primegreen рециклирани материјали со високи перформанси. Купувајќи го овој производ вие учествувате и допринесувате во зачувувањето на нашата животна средина. За да ги заштитите од снег, ветер и студ, облечете ѝм ја adidas PADDED детската унисекс јакна за тренинг.

Спецификација:

 • Патент низ целата должина
 • Еластичен ремен и врпца
 • Капуљача со врпца
 • Странични џебови
 • Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: црна, црвена, бела
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м
74 6-9m
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
112
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна H45028
3.645 ДЕН
Заштеда 15%
4.288 ДЕН
Помош