Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(CZ7339-011)
NIKE

NIKE Sportswear

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женска маица која ќе стане едно од омилените парчиња во вашиот гардеробер. Лесна и мека, оваа маица изработена од чист памук, се одликува со класичен спортски дизајн кој ви овозможува лесно да ја искомбинирате со остатокот од гардеробата. Во предниот дел се наоѓа Nike Swoosh графика која сведочи за богатото наследство на брендот. Овој производ е направен од најмалку 75% органски памучни влакна. Спецификација: Женска маица – lifestyle Стандарден крој за удобност Машинско перење Материјал: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear е женска маица која ќе стане едно од омилените парчиња во вашиот гардеробер. Лесна и мека, оваа маица изработена од чист памук, се одликува со класичен спортски дизајн кој ви овозможува лесно да ја искомбинирате со остатокот од гардеробата. Во предниот дел се наоѓа Nike Swoosh графика која сведочи за богатото наследство на брендот. Овој производ е направен од најмалку 75% органски памучни влакна.
Спецификација:

 • Женска маица – lifestyle
 • Стандарден крој за удобност
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош