Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK Burnet
ICEPEAK Burnet
ICEPEAK Burnet
ICEPEAK Burnet
ICEPEAK Burnet
ICEPEAK Burnet
ICEPEAK Burnet
ICEPEAK Burnet
Женска јакна
Код на производ:
(54979544I-990)
ICEPEAK

ICEPEAK Burnet

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.493 ДЕН
Заштеда: 1.497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 XS
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 L
 • 42 XL
 • 44 2XL
 • 46 3XL
 • 48 4XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Icepeak BURNET е женска јакна наменета за различни активности на отворено. Нејзината мека завршница изработена од функционален материјал нуди широк опсег на можности. Горниот слој на јакната е покриен со водоотпорна завршница која обезбедува заштита при дождливи и влажни услови. A.W.S. EXTREME производот ги задоволува потребите на активните луѓе кои поминуваат време на отворено, обезбедувајќи им заштита дури и во екстремни услови. Структурираните детали и заштитните материјали ја прават оваа јакна функционална за секоја пригода, без оглед на временските услови. Страничните џебови со патент се погодни за складирање на сите работи што ви се потребни, додека прилагодливата капуљача носи дополнителен слој на заштита. Спецификација: Женска јакна – outdoor Стандарден крој Целосна должина на патент Водоотпорна завршница Прилагодлива капуљача Странични џебови Технички карактеристики на ткаенина: 10 000 mm / 5 000 mvp Состав: 100% полиестер Боја: бела.
Подетално

Icepeak BURNET е женска јакна наменета за различни активности на отворено. Нејзината мека завршница изработена од функционален материјал нуди широк опсег на можности. Горниот слој на јакната е покриен со водоотпорна завршница која обезбедува заштита при дождливи и влажни услови. A.W.S. EXTREME производот ги задоволува потребите на активните луѓе кои поминуваат време на отворено, обезбедувајќи им заштита дури и во екстремни услови. Структурираните детали и заштитните материјали ја прават оваа јакна функционална за секоја пригода, без оглед на временските услови. Страничните џебови со патент се погодни за складирање на сите работи што ви се потребни, додека прилагодливата капуљача носи дополнителен слој на заштита.
Спецификација:

 • Женска јакна – outdoor
 • Стандарден крој
 • Целосна должина на патент
 • Водоотпорна завршница
 • Прилагодлива капуљача
 • Странични џебови
 • Технички карактеристики на ткаенина: 10 000 mm / 5 000 mvp
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд ICEPEAK
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 XS
  36 S
  38 M
  40 L
  42 XL
  44 2XL
  46 3XL
  48 4XL
  50
  52
  54
  56
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 53192504I-685
  5.593 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна 54970682I-927
  3.073 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна 54970682I-939
  3.073 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.390 ДЕН
  Помош