Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW TCH FLC FZ
B NSW TCH FLC FZ
B NSW TCH FLC FZ
B NSW TCH FLC FZ
Детски дуксер
Код на производ:
(CU9223-326)
NIKE

B NSW TCH FLC FZ

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE FULL-ZIP HOODIE е горен дел тренерки за тинејџери со препознатливиот Nike изглед. Направен е од двострана ткаенина која обезбедува топлина без дополнителна тежина. Nike TECH FLEECE е иновативна плетена ткаенина, која обезбедува голема топлина и удобност. Страничните џебови се практични за чување на ситници без кои не можете да си го замислите денот, а на ракавот има и страничен џеб со патент. Овој дуксер е одличен избор за сите оние кои се активни во текот на студените денови. Брендот Nike секогаш се стреми кон најдобар квалитет и дизајн. Спецификации: Горен дел тренерка за тинејџери - lifestyle Стандарден крој Патент по целата должина Странични џебови Џеб на ракавот Капуљача Перење во машина Состав: 69% памук, 31% полиестер Боја: темнозелена Код на производ: CU9223-326 .
Подетално

Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE FULL-ZIP HOODIE е горен дел тренерки за тинејџери со препознатливиот Nike изглед.

Направен е од двострана ткаенина која обезбедува топлина без дополнителна тежина.

Nike TECH FLEECE е иновативна плетена ткаенина, која обезбедува голема топлина и удобност.

Страничните џебови се практични за чување на ситници без кои не можете да си го замислите денот, а на ракавот има и страничен џеб со патент.

Овој дуксер е одличен избор за сите оние кои се активни во текот на студените денови.

Брендот Nike секогаш се стреми кон најдобар квалитет и дизајн.

Спецификации:

 • Горен дел тренерка за тинејџери - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Патент по целата должина
 • Странични џебови
 • Џеб на ракавот
 • Капуљача
 • Перење во машина
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Боја: темнозелена
 • Код на производ: CU9223-326
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SPORTSWEAR TECH FLEECE FULL-ZIP HOODIE е горен дел тренерки за тинејџери со препознатливиот Nike изглед.

Направен е од двострана ткаенина која обезбедува топлина без дополнителна тежина.

Nike TECH FLEECE е иновативна плетена ткаенина, која обезбедува голема топлина и удобност.

Страничните џебови се практични за чување на ситници без кои не можете да си го замислите денот, а на ракавот има и страничен џеб со патент.

Овој дуксер е одличен избор за сите оние кои се активни во текот на студените денови.

Брендот Nike секогаш се стреми кон најдобар квалитет и дизајн.

Спецификации:

 • Горен дел тренерка за тинејџери - lifestyle
 • Стандарден крој
 • Патент по целата должина
 • Странични џебови
 • Џеб на ракавот
 • Капуљача
 • Перење во машина
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер
 • Боја: темнозелена
 • Код на производ: CU9223-326
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош