Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CELEB TANK W
CELEB TANK W
CELEB TANK W
CELEB TANK W
CELEB TANK W
CELEB TANK W
CELEB TANK W
CELEB TANK W
CELEB TANK W
CELEB TANK W
Женска маица за трчање
Код на производ:
(GK5073)
adidas

CELEB TANK W

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN CELEBRATION TANK TOP е женска маица за трчање. Оваа маица е одлична за секаков вид спортување, за утринско трчање и освојување на високи врвови. Подетално

adidas OWN THE RUN CELEBRATION TANK TOP е женска маица за трчање.

Оваа маица е одлична за секаков вид спортување, за утринско трчање и освојување на високи врвови.

Технологијата AEROREADY за брзо сушење на потта ќе ви помогне да останете суви и фокусирани додека сте активни.

Направена е од рециклирани материјали со високи перформанси, кои ќе ви овозможат удобност и поддршка дури ако трчате подолго време.

Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад.

Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas.

Спецификации:

 • Женска маица - трчање
 • AEROREADY технологија
 • Рефлексивни детали
 • Состав: 65% рециклиран полиестер, 35% памук
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GK5073
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas OWN THE RUN CELEBRATION TANK TOP е женска маица за трчање.

Оваа маица е одлична за секаков вид спортување, за утринско трчање и освојување на високи врвови.

Технологијата AEROREADY за брзо сушење на потта ќе ви помогне да останете суви и фокусирани додека сте активни.

Направена е од рециклирани материјали со високи перформанси, кои ќе ви овозможат удобност и поддршка дури ако трчате подолго време.

Рециклираните материјали се дел од иницијативата на adidas за отстранување на пластичниот отпад.

Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas.

Спецификации:

 • Женска маица - трчање
 • AEROREADY технологија
 • Рефлексивни детали
 • Состав: 65% рециклиран полиестер, 35% памук
 • Боја: розова
 • Шифра на артикл: GK5073
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GK3754
adidas PRIMEKNIT TEE W е женска маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате на...
2.232 ДЕН
Заштеда 30%
3.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GM1588
Ослободете ја вашата брзина во женската маица за трчање adidas FAST PRIMEBLUE SHORT SLE...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GK6977
adidas OWN THE RUN FLORAL TANK TOP е женска маица за трчање која ќе додаде стил на ваша...
1.641 ДЕН
Заштеда 25%
2.188 ДЕН
Помош