Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB LIN SHORTS
YB LIN SHORTS
YB LIN SHORTS
YB LIN SHORTS
YB LIN SHORTS
YB LIN SHORTS
YB LIN SHORTS
YB LIN SHORTS
YB LIN SHORTS
YB LIN SHORTS
Детски шорцеви за пливање
Код на производ:
(GN5898)
adidas

YB LIN SHORTS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.190 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 *
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BOYS LINEAGE SWIM SHORTS е костим наменет за сите момчиња кои сакаат да бидат активни во вода. Овој костим за пливање е погоден за сите прилики, било да е тоа рекреативно пливање на плажа, базен, или тренинг по пливање. Подетално

adidas BOYS LINEAGE SWIM SHORTS е костим наменет за сите момчиња кои сакаат да бидат активни во вода.

Овој костим за пливање е погоден за сите прилики, било да е тоа рекреативно пливање на плажа, базен, или тренинг по пливање.

Направени се од материјал отпорен на кинење и хлор, така што ќе траат многу долго.

Логото на adidas им дава спортски изглед.

Бидете секогаш спремни за во вода со костимот за пливање аdidas BOYS LINEAGE SWIM SHORTS.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Отпорни на хлор

• Велкро џеб на задната страна

• Лого на adidas

• Постава од мрежа

• Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: Сина

• Код на производ: GN5898

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BOYS LINEAGE SWIM SHORTS е костим наменет за сите момчиња кои сакаат да бидат активни во вода.

Овој костим за пливање е погоден за сите прилики, било да е тоа рекреативно пливање на плажа, базен, или тренинг по пливање.

Направени се од материјал отпорен на кинење и хлор, така што ќе траат многу долго.

Логото на adidas им дава спортски изглед.

Бидете секогаш спремни за во вода со костимот за пливање аdidas BOYS LINEAGE SWIM SHORTS.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Отпорни на хлор

• Велкро џеб на задната страна

• Лого на adidas

• Постава од мрежа

• Состав на материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: Сина

• Код на производ: GN5898

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м -
74 6-9м -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
112
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT SWIM SHORTS е костим за капење за сите момчиња кои сакаат...
1.116 ДЕН
Заштеда 25%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот костим за пливање adidas Performance е дизајниран за сите вас кои барате практи...
1.252 ДЕН
Заштеда 30%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT SWIM SHORTS е костим за капење за сите момчиња кои сакаат...
1.110 ДЕН
Заштеда 20%
1.388 ДЕН
Помош