Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
M NSW DWN FIL WR JKT SHLD
Машка јакна
Код на производ:
(CU4404-410)
NIKE

M NSW DWN FIL WR JKT SHLD

Претходна цена
12.290 ДЕН
Моментална Цена
12.290 ДЕН
Цена со попуст
8.603 ДЕН
Заштеда: 3.687 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 88
 • S-T *
 • S 88-96
 • M-T *
 • M 96-104
 • L-T *
 • L 104-114
 • XL 112-124
 • XL-T *
 • 2XLT *
 • 2XL 124-136
 • 3XL 136-148
 • 3XLT *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Down-Fill Windrunner е машка јакна која нуди одлична заштита во зимските денови. Направена е според дизајнот на Windrunner, но нуди модерно искуство во комбинација со класичниот стил на Nike. Подетално

Nike Sportswear Down-Fill Windrunner е машка јакна која нуди одлична заштита во зимските денови.

Направена е според дизајнот на Windrunner, но нуди модерно искуство во комбинација со класичниот стил на Nike.

Јакната е исполнета со пердуви кои овозможуваат задржување на топлината без да чувствувате дополнителна тежина.

Ткаенината Nike Shield е отпорна на ветер и вода за да ви даде целосна удобност, без оглед на временските неприлики.

Јакната има двонасочен патент и два големи џебови во кои можете да го чувате безбедно вашиот телефон и другите потребни работи.

Спецификации:

 • Двонасочен патент

 • Пространа капуљача

 • Предни џебови со патент

 • Состав: 100% полиестер, 75% полнење со пердуви од патка

 • Дозволено е перење во машина

 • Боја: темносина / портокалова / црна

 • Шифра на артиккл: CU4404-410

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S-T
S
M-T
M
L-T
L
XL
XL-T
2XLT
2XL
3XL
3XLT

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Down-Fill Windrunner е машка јакна која нуди одлична заштита во зимските денови.

Направена е според дизајнот на Windrunner, но нуди модерно искуство во комбинација со класичниот стил на Nike.

Јакната е исполнета со пердуви кои овозможуваат задржување на топлината без да чувствувате дополнителна тежина.

Ткаенината Nike Shield е отпорна на ветер и вода за да ви даде целосна удобност, без оглед на временските неприлики.

Јакната има двонасочен патент и два големи џебови во кои можете да го чувате безбедно вашиот телефон и другите потребни работи.

Спецификации:

 • Двонасочен патент

 • Пространа капуљача

 • Предни џебови со патент

 • Состав: 100% полиестер, 75% полнење со пердуви од патка

 • Дозволено е перење во машина

 • Боја: темносина / портокалова / црна

 • Шифра на артиккл: CU4404-410

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S-T
S
M-T
M
L-T
L
XL
XL-T
2XLT
2XL
3XL
3XLT

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош