Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W E LIN SWEAT
W E LIN SWEAT
W E LIN SWEAT
W E LIN SWEAT
W E LIN SWEAT
W E LIN SWEAT
W E LIN SWEAT
W E LIN SWEAT
W E LIN SWEAT
W E LIN SWEAT
Женска маица со долги ракави
Код на производ:
(GD2955)
adidas

W E LIN SWEAT

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS LINEAR CREWNECK е женска маица со долги ракави. Таа е многу пријатна. Класичните линии на adidas, модерниот дизајн и стандарден крој даваат интересен изглед. Подетално

adidas ESSENTIALS LINEAR CREWNECK е женска маица со долги ракави. Таа е многу пријатна.

Класичните линии на adidas, модерниот дизајн и стандарден крој даваат интересен изглед.

Познатото брендирање на adidas придонесува на привлечноста.

Меките материјали од кои е направен ви овозможуваат удобност во текот на денот.

Технологијата Aeroready ја апсорбира влагата и ви помага да останете суви и фокусирани на сите дневни предизвици.

Оваа маица со долги ракави е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 52% памук, 48% полиестер

 • Regular fit

 • Боја: розова

 • Дозволено е перење во машина за алишта

 • Шифра на артикл: GD2955

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ESSENTIALS LINEAR CREWNECK е женска маица со долги ракави. Таа е многу пријатна.

Класичните линии на adidas, модерниот дизајн и стандарден крој даваат интересен изглед.

Познатото брендирање на adidas придонесува на привлечноста.

Меките материјали од кои е направен ви овозможуваат удобност во текот на денот.

Технологијата Aeroready ја апсорбира влагата и ви помага да останете суви и фокусирани на сите дневни предизвици.

Оваа маица со долги ракави е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Состав: 52% памук, 48% полиестер

 • Regular fit

 • Боја: розова

 • Дозволено е перење во машина за алишта

 • Шифра на артикл: GD2955

Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas W 3-STRIPES DOUBLEKNIT SWEATSHIRT е многу пријатен женски дуксер со долги ракави...
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Помош