Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Шорцеви

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
63 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA5597-454
Детски шорцеви за фудбал
array(0) {
}
1.701 ДЕН
Заштеда 10%
1.890 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CZ0979-011
Nike Dri-FIT Academy се детски фудбалски шорцеви дизајнирани да го поддржуваат секојдне...
Детски шорцеви за фудбал
array(0) {
}
1.048 ДЕН
Заштеда 41%
1.790 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CK0509-410
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.254 ДЕН
Заштеда 37%
1.990 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA1243-572
Nike Sportswear Bike се бициклистички за девојчиња. Направени се од памук и еластин и з...
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.001 ДЕН
Заштеда 28%
1.390 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA0853-010
Nike Sportswear Woven Shorts се детски шорцеви за момчиња тинејџери. Во овие шорцеви, ...
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.254 ДЕН
Заштеда 37%
1.990 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA0856-222
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.506 ДЕН
Заштеда 37%
2.390 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 812412D740
Детски шорцеви за пливање
array(0) {
}
857 ДЕН
Заштеда 28%
1.190 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 8124126446
Детски шорцеви за пливање
array(0) {
}
1.071 ДЕН
Заштеда 10%
1.190 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA1388-615
Nike Sportswear Shorts се женски шорцеви дизајнирани за девојчиња. Направени се целосно...
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.001 ДЕН
Заштеда 28%
1.390 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA1243-010
Nike Sportswear Bike се бициклистички за девојчиња. Направени се од памук и еластин и з...
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.001 ДЕН
Заштеда 28%
1.390 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CW1021-010
Nike SPORTSWEAR SHORT WOVEN BLOCK се шорцеви за момчиња погодни за сите прилики, особен...
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.433 ДЕН
Заштеда 28%
1.990 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA1405-572
Во овие детски шорцеви Nike Sportswear Shorts ќе бидете подготвени за сите авантури. По...
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.431 ДЕН
Заштеда 10%
1.590 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DA1082-011
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.289 ДЕН
Заштеда 28%
1.790 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA0853-480
Подобрете ја играта со овие детски шорцеви Nike Dri-Fit Shorts. Покажете ја својата ло...
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.433 ДЕН
Заштеда 28%
1.990 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 86G710-023
Nike Sportswear Club Fleece се lifestyle шорцеви за момчиња дизајнирани за активни деца...
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.071 ДЕН
Заштеда 10%
1.190 ДЕН
Големина
6X
1
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
7
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 95A299-R78
Nike JDB AIR GFX DIAMOND SHORT се детски шорцеви за момчиња на возраст од 8 до 14 годин...
Детски шорцеви
array(0) {
}
1.217 ДЕН
Заштеда 28%
1.690 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 305886-YS001
Детски шорцеви за пливање
array(0) {
}
750 ДЕН
Заштеда 37%
1.190 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT SWIM SHORTS е костим за капење за сите момчиња кои сакаат...
Детски шорцеви за пливање
array(0) {
}
1.004 ДЕН
Заштеда 33%
1.488 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CHA211G201-08
Детски шорцеви
array(0) {
}
481 ДЕН
Заштеда 46%
890 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машкиот костим за пливање adidas Performance е дизајниран за сите вас кои барате практи...
Детски шорцеви за пливање
array(0) {
}
1.127 ДЕН
Заштеда 37%
1.788 ДЕН
Големина
68
74
80
86
92
98
104
110
112
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CHA211G202-32
Детски шорцеви
array(0) {
}
589 ДЕН
Заштеда 46%
1.090 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 305886-BS501
Детски шорцеви за пливање
array(0) {
}
643 ДЕН
Заштеда 46%
1.190 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви CHA211B204-23
Детски шорцеви
array(0) {
}
687 ДЕН
Заштеда 37%
1.090 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви 1361812-408
Детски шорцеви
array(0) {
}
750 ДЕН
Заштеда 37%
1.190 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL