за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Beanie
Код на производ: CW5871-752
NIKE

NIKE Beanie

Код на производ: CW5871-752
Nike Beanie е детска капа која се одликува со класичен комфор и минималистички дизајн. Дозволете им на вашите малечки да го започнат секој студен ден со оваа топла капа. Не дозволувајте студеното време да им го расипе уживањето во играта со другарите. Плетената ткаенина од која е направена е мека, топла и удобна за носење. Манжетната на преклопување им овозможува лесно да ја персонализираат оваа капа. Лесно се одржува и се пере на раце. Спецификација: Детска капа Рачно перење Плетена ткаенина Состав: 100% акрилик Лесна персонализација.
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Beanie е детска капа која се одликува со класичен комфор и минималистички дизајн. Дозволете им на вашите малечки да го започнат секој студен ден со оваа топла капа. Не дозволувајте студеното време да им го расипе уживањето во играта со другарите. Плетената ткаенина од која е направена е мека, топла и удобна за носење. Манжетната на преклопување им овозможува лесно да ја персонализираат оваа капа. Лесно се одржува и се пере на раце.
Спецификација:

 • Детска капа
 • Рачно перење
 • Плетена ткаенина
 • Состав: 100% акрилик
 • Лесна персонализација

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа DV5437-010
  1.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Капа CW5871-691
  1.012 ДЕН
  Заштеда 15%
  1.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Капа DM8451-492
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Beanie
  Капа
  NIKE Beanie