за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas LT Daily Beanie
adidas LT Daily Beanie
adidas LT Daily Beanie
adidas LT Daily Beanie
adidas LT Daily Beanie
adidas LT Daily Beanie
adidas LT Daily Beanie
adidas LT Daily Beanie
Код на производ: H35690
adidas

adidas LT Daily Beanie

Код на производ: H35690
Код на производителот: EWE80
adidas Daily Beanie Light е унисекс капа што носи разновиден изглед на вашиот секојдневен стил во поладните денови. Му дава свеж пресврт на вашиот спортски стил со помош на нагласеното adidas лого на предната страна. Оваа капа е направена од растеглив материјал кој ви овозможува одлично вклопување и покривање. Меката ткаенина ве одржува пријатно стоплени во студените денови.Спецификација: Унисекс капа Задебелени adidas букви Еластичен и топол материјал Материјал: 96% полиакрилик, 3% полиестер, 1% еластин.
788 ДЕН
788 ДЕН
630 ДЕН
Заштеда: 158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OSFM Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Daily Beanie Light е унисекс капа што носи разновиден изглед на вашиот секојдневен стил во поладните денови. Му дава свеж пресврт на вашиот спортски стил со помош на нагласеното adidas лого на предната страна. Оваа капа е направена од растеглив материјал кој ви овозможува одлично вклопување и покривање. Меката ткаенина ве одржува пријатно стоплени во студените денови.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Задебелени adidas букви
 • Еластичен и топол материјал
 • Материјал: 96% полиакрилик, 3% полиестер, 1% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа GD4597
  1.042 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа FS9022
  1.110 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа H32425
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  950 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas LT Daily Beanie
  Капа
  adidas LT Daily Beanie