за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Hoops Elite
NIKE Hoops Elite
NIKE Hoops Elite
NIKE Hoops Elite
NIKE Hoops Elite
NIKE Hoops Elite
NIKE Hoops Elite
NIKE Hoops Elite
Код на производ: FB2823-010
NIKE

NIKE Hoops Elite

Код на производ: FB2823-010
Ранецот Nike Hoops Elite можете да го користите и за тренинг и за секојдневни активности. Ранецот од 32 литри е доволно голем за да ја чува вашата опрема за игри, а има и неколку мали џебови за малите нешта без кои не можете да живеете. Вградените ремени се удобни за носење и се прилагодливи, додека стабилизирачкиот ремен на градите ја распределува тежината, помагајќи да не чувствувате напор додека го носите. Во страничните џебови можете да ставите шише со вода и други ситници кои треба да ги чувате при рака. Исто така, ранецот има рачка, што е добра алтернатива за носење. Спецификација: Унисекс ранец Затворање со патент Волумен 32L Странични џебови Прилагодливи ремени Состав: 100% полиестер.
5.490 ДЕН
5.490 ДЕН
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ранецот Nike Hoops Elite можете да го користите и за тренинг и за секојдневни активности. Ранецот од 32 литри е доволно голем за да ја чува вашата опрема за игри, а има и неколку мали џебови за малите нешта без кои не можете да живеете. Вградените ремени се удобни за носење и се прилагодливи, додека стабилизирачкиот ремен на градите ја распределува тежината, помагајќи да не чувствувате напор додека го носите. Во страничните џебови можете да ставите шише со вода и други ситници кои треба да ги чувате при рака. Исто така, ранецот има рачка, што е добра алтернатива за носење.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Затворање со патент
 • Волумен 32L
 • Странични џебови
 • Прилагодливи ремени
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Ранец 7A0761-023
  5.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Hoops Elite
  Ранец
  NIKE Hoops Elite