за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ASICS Armsleeve
Код на производ: 3033B303-100
ASICS

ASICS Armsleeve

Код на производ: 3033B303-100
Машкиот ракав за тренинг Asics ARMSLEEVE е дизајниран да ги одржува рацете топли за време на вежбите. Изработен е од ткаенина која ја впива потта, а потоа брзо испарува. Неговата еластичност овозможува целосен опсег на движење. Покрај функцијата за загревање на посакуваното место на раката, овој ракав го фиксира мускулот, што ви овозможува да тренирате целосно непречено, без дополнително да се повредите. Спецификација: Ткаенина која лесно ја впива влагата Лого на Asics.
1.290 ДЕН
1.290 ДЕН
1.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OS OS
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машкиот ракав за тренинг Asics ARMSLEEVE е дизајниран да ги одржува рацете топли за време на вежбите. Изработен е од ткаенина која ја впива потта, а потоа брзо испарува. Неговата еластичност овозможува целосен опсег на движење. Покрај функцијата за загревање на посакуваното место на раката, овој ракав го фиксира мускулот, што ви овозможува да тренирате целосно непречено, без дополнително да се повредите.
Спецификација:

 • Ткаенина која лесно ја впива влагата
 • Лого на Asics

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Штитник за рака
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  ASICS Armsleeve
  Штитник за рака
  ASICS Armsleeve