за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
Код на производ: DC3687-010
NIKE

NIKE Jordan Jumpman

Код на производ: DC3687-010
Nike Jordan Jumpman е унисекс шешир кој ќе ги надополни вашите летни комбинации. Овој шешир носи целосен ретро дизајн бидејќи е направен од лесен кепер. Материјалот е пријатен, издржлив и мек, а неговата намалена боја придонесува за винтиџ стил. Спецификација: Унисекс lifestyle шешир Рачно перење Материјал: 60% памук / 40% најлон.
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
1.832 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Jordan Jumpman е унисекс шешир кој ќе ги надополни вашите летни комбинации. Овој шешир носи целосен ретро дизајн бидејќи е направен од лесен кепер. Материјалот е пријатен, издржлив и мек, а неговата намалена боја придонесува за винтиџ стил.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle шешир
 • Рачно перење
 • Материјал: 60% памук / 40% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Jordan Jumpman
  Качкет
  NIKE Jordan Jumpman