за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
NIKE Brasilia 9.5
Код на производ: DH7710-410
NIKE

NIKE Brasilia 9.5

Код на производ: DH7710-410
Пространа и издржлива, Nike Brasilia 9.5 торбата за тренинзи и кратки патувања ја држи при рака целата ваша опрема. Главната преграда е доволно пространа за поголеми предмети. Страничната преграда ги држи вашите патики одвоени од другите предмети, додека внатрешните и надворешните џебови со патент ви помагаат да останете организирани. Поставеното дно ги штити вашите работи од гребнатини и удари. Отстранливиот ремен за рамо нуди повеќе опции за носење. Спецификација: Торба за тренинг Волумен: 95 l Димензии: 71 cm x 36 cm x 36 cm Лента за рамо што се вади Главен дел Преграда за патики и влажни алишта Внатрешни и надворешни џебови со патент Засилено дно Состав: 100% полиестер.
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MISC Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Пространа и издржлива, Nike Brasilia 9.5 торбата за тренинзи и кратки патувања ја држи при рака целата ваша опрема. Главната преграда е доволно пространа за поголеми предмети. Страничната преграда ги држи вашите патики одвоени од другите предмети, додека внатрешните и надворешните џебови со патент ви помагаат да останете организирани. Поставеното дно ги штити вашите работи од гребнатини и удари. Отстранливиот ремен за рамо нуди повеќе опции за носење.
Спецификација:

 • Торба за тренинг
 • Волумен: 95 l
 • Димензии: 71 cm x 36 cm x 36 cm
 • Лента за рамо што се вади
 • Главен дел
 • Преграда за патики и влажни алишта
 • Внатрешни и надворешни џебови со патент
 • Засилено дно
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Brasilia 9.5
  Торби
  NIKE Brasilia 9.5