Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Adult
Код на производ:
(NESS8163-494)
NIKE

NIKE Adult

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Цена со попуст
792 ДЕН
Заштеда: 198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OS OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Adult Cap е капа што мора да ја имате доколку вежбате пливање секој ден. Секогаш имајте неколку во вашиот шкафче и неколку во вашата торба за капење. Оваа капа за пливање Nike е основна опрема без која ниту еден пливач не може да живее. Направенa е од силикон отпорен на кинење и цврсто стои на вашата глава без разлика колку пати сте ja носеле. Спецификација: Унисекс капа за пливање Сигурно прилепување Лого на Swoosh Материјал: 100% силикон.
Подетално

Nike Adult Cap е капа што мора да ја имате доколку вежбате пливање секој ден. Секогаш имајте неколку во вашиот шкафче и неколку во вашата торба за капење. Оваа капа за пливање Nike е основна опрема без која ниту еден пливач не може да живее. Направенa е од силикон отпорен на кинење и цврсто стои на вашата глава без разлика колку пати сте ja носеле.
Спецификација:

 • Унисекс капа за пливање
 • Сигурно прилепување
 • Лого на Swoosh
 • Материјал: 100% силикон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа за пливање
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Помош