Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE BIG SWOOSH CAP
Код на производ:
(NESS8163-672)
NIKE

NIKE BIG SWOOSH CAP

Претходна цена
990 ДЕН
Моментална цена
990 ДЕН
Цена со попуст
792 ДЕН
Заштеда: 198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OS OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа за пливање
Пол Unisex
Намена Пливање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош