Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO Moulded Silc Cap
Код на производ:
(870984D437)
SPEEDO

SPEEDO Moulded Silc Cap

Претходна цена
590 ДЕН
Моментална цена
590 ДЕН
Цена со попуст
472 ДЕН
Заштеда: 118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ Унив.
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Speedo MOLDED SILC CAP е задолжително капче ако вежбате пливање секој ден. Секогаш имајте неколку во вашиот шкафче и неколку во вашата торба за капење. Оваа капа за пливање Speedo е основна опрема без која ниту еден пливач не може да живее. Направенa е од силикон отпорен на кинење и цврсто стои на вашата глава без разлика колку пати сте го носеле. Спецификација: Машка капа за пливање Сигурно вклопување Лого на Speedo Материјал: 100% силикон.
Подетално

Speedo MOLDED SILC CAP е задолжително капче ако вежбате пливање секој ден. Секогаш имајте неколку во вашиот шкафче и неколку во вашата торба за капење. Оваа капа за пливање Speedo е основна опрема без која ниту еден пливач не може да живее. Направенa е од силикон отпорен на кинење и цврсто стои на вашата глава без разлика колку пати сте го носеле.
Спецификација:

 • Машка капа за пливање
 • Сигурно вклопување
 • Лого на Speedo
 • Материјал: 100% силикон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа за пливање
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд SPEEDO
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош