Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
adidas 3-STRIPES
Код на производ:
(FJ4969)
adidas

adidas 3-STRIPES

Претходна цена
688 ДЕН
Моментална цена
688 ДЕН
Цена со попуст
550 ДЕН
Заштеда: 138 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • OG OG
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 3-STRIPES е капа за пливање во круг и тренинзи. Сигурна капа за пливање е дел од опремата што еден пливач мора да ја има. Оваа капа е направена од силикон отпорен на кинење и безбедно се вклопува на вашата глава без штипкање или стегање. Моќните три ленти се јасно видливи од голема далечина. Спецификација: Унисекс капа за пливање Сигурно вклопување Отпорна на кинење Материјал: 100% силикон.
Подетално

adidas 3-STRIPES е капа за пливање во круг и тренинзи. Сигурна капа за пливање е дел од опремата што еден пливач мора да ја има. Оваа капа е направена од силикон отпорен на кинење и безбедно се вклопува на вашата глава без штипкање или стегање. Моќните три ленти се јасно видливи од голема далечина.
Спецификација:

 • Унисекс капа за пливање
 • Сигурно вклопување
 • Отпорна на кинење
 • Материјал: 100% силикон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош