Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Код на производ:
(SM0168-023)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan Air е силна и лесна торба за тренинг која ќе стане составен дел од вашата опрема. Оваа издржлива торба има пространа главна преграда која е погодна за складирање на вашата опрема за тренинг. Фиксната рачка ќе овозможи лесно носење во рака, а освен тоа, оваа чанта има и фиксиран ремен кој овозможува удобно носење преку рамо. Предниот џеб со патент и страничниот џеб нудат дополнителен простор за носење на сите неопходни работи. Логото Jumpman на предната страна на чантата зборува за посветеноста на брендот. Спецификација: Торба за тренинг Преден џеб со патент Страничен џеб Состав: 100% полиестер Лого на Jumpman.
Подетално

Jordan Air е силна и лесна торба за тренинг која ќе стане составен дел од вашата опрема. Оваа издржлива торба има пространа главна преграда која е погодна за складирање на вашата опрема за тренинг. Фиксната рачка ќе овозможи лесно носење во рака, а освен тоа, оваа чанта има и фиксиран ремен кој овозможува удобно носење преку рамо. Предниот џеб со патент и страничниот џеб нудат дополнителен простор за носење на сите неопходни работи. Логото Jumpman на предната страна на чантата зборува за посветеноста на брендот.
Спецификација:

 • Торба за тренинг
 • Преден џеб со патент
 • Страничен џеб
 • Состав: 100% полиестер
 • Лого на Jumpman

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Торби SM0168-R78
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби MM0168-023
  2.303 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби 9B0533-023
  1.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.790 ДЕН
  Помош