Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Код на производ:
(MM0168-023)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.303 ДЕН
Заштеда: 987 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали сте отишле на тренинг или на краток одмор, Jordan Air ќе ви биде верен придружник. Оваа издржлива торба има пространа главна преграда која е погодна за складирање на вашата опрема за тренинг. Фиксната рачка ќе овозможи лесно носење во рака, а освен тоа, оваа чанта има и фиксиран ремен кој овозможува удобно носење преку рамо. Предниот џеб со патент и страничниот џеб нудат дополнителен простор за носење на сите неопходни работи. Логото Jumpman на предната страна на чантата зборува за посветеноста на брендот. Спецификација: Торба за тренинг Преден џеб со патент Страничен џеб Состав: 100% полиестер Лого на Jumpman.
Подетално

Без разлика дали сте отишле на тренинг или на краток одмор, Jordan Air ќе ви биде верен придружник. Оваа издржлива торба има пространа главна преграда која е погодна за складирање на вашата опрема за тренинг. Фиксната рачка ќе овозможи лесно носење во рака, а освен тоа, оваа чанта има и фиксиран ремен кој овозможува удобно носење преку рамо. Предниот џеб со патент и страничниот џеб нудат дополнителен простор за носење на сите неопходни работи. Логото Jumpman на предната страна на чантата зборува за посветеноста на брендот.
Спецификација:

 • Торба за тренинг
 • Преден џеб со патент
 • Страничен џеб
 • Состав: 100% полиестер
 • Лого на Jumpman

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Торби
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Торби SM0168-R78
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Торби SM0168-023
  2.093 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торби 9B0533-023
  1.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.790 ДЕН
  Помош