Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Bucket
NIKE Bucket
NIKE Bucket
NIKE Bucket
Код на производ:
(9A0735-F66)
NIKE

NIKE Bucket

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN BUCKET е капа за момчиња за сончеви денови. Оваа капа со класичен дизајн е изработена од лесни памучни д што обезбедуваат заштита од сонце, а прерамката обезбедува дополнителна стабилност и удобност при носење. Спецификација: Капа за момчиња Состав: 100% памук Одржување: Рачно перење.
Подетално

JORDAN BUCKET е капа за момчиња за сончеви денови. Оваа капа со класичен дизајн е изработена од лесни памучни д што обезбедуваат заштита од сонце, а прерамката обезбедува дополнителна стабилност и удобност при носење.
Спецификација:

 • Капа за момчиња
 • Состав: 100% памук
 • Одржување: Рачно перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош