Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Air Mini
NIKE Jordan Air Mini
NIKE Jordan Air Mini
NIKE Jordan Air Mini
NIKE Jordan Air Mini
NIKE Jordan Air Mini
NIKE Jordan Air Mini
NIKE Jordan Air Mini
Код на производ:
(7A0654-P3R)
NIKE

NIKE Jordan Air Mini

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN AIR MINI е унисекс ранец за возрасни со кој ќе имате врвна удобност и издржливост. Доволно е простран за да ги носите вашите секојдневни работи, но има и помал преден џеб со патент за клучеви, телефон и паричник. Спецификација: Ранец - унисекс, lifestyle Лого Jordan Jumpman Состав: 100% полиестер.
Подетално

JORDAN AIR MINI е унисекс ранец за возрасни со кој ќе имате врвна удобност и издржливост. Доволно е простран за да ги носите вашите секојдневни работи, но има и помал преден џеб со патент за клучеви, телефон и паричник.
Спецификација:

 • Ранец - унисекс, lifestyle
 • Лого Jordan Jumpman
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Ранец
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Ранец 9A0172-W0G
  3.843 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.490 ДЕН
  Помош