Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
Код на производ:
(DC3687-101)
NIKE

NIKE Jordan Jumpman

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman е унисекс шешир кој ќе ги надополни вашите летни комбинации. Овој шешир носи целосен ретро дизајн бидејќи е направен од лесен кепер. Материјалот е пријатен, издржлив и мек, а неговата намалена боја придонесува за винтиџ стил. Спецификација: Унисекс lifestyle шешир Рачно перење Материјал: 60% памук / 40% најлон.
Подетално

Nike Jordan Jumpman е унисекс шешир кој ќе ги надополни вашите летни комбинации. Овој шешир носи целосен ретро дизајн бидејќи е направен од лесен кепер. Материјалот е пријатен, издржлив и мек, а неговата намалена боја придонесува за винтиџ стил.
Спецификација:

 • Унисекс lifestyle шешир
 • Рачно перење
 • Материјал: 60% памук / 40% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  M M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Качкет DC3680-687
  1.393 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош