Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TENNIS WB S
adidas TENNIS WB S
adidas TENNIS WB S
adidas TENNIS WB S
adidas TENNIS WB S
adidas TENNIS WB S
adidas TENNIS WB S
adidas TENNIS WB S
adidas TENNIS WB S
adidas TENNIS WB S
Код на производ:
(FK0911)
adidas

adidas TENNIS WB S

Претходна цена
488 ДЕН
Моментална цена
488 ДЕН
Цена со попуст
293 ДЕН
Заштеда: 195 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • OSFM Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Потник
Пол Unisex
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош