Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DJ6223-071)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV Унив.
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е зимска унисекс капа со раб што ви нуди повеќе опции за стилизирање. Оваа класична капа ви овозможува топло чувство во студените денови, без да го жртвувате одличниот изглед. Работ не е зашиен, а етикетата е брендирана од двете страни, така што можете да изберете како сакате да ја носите. Ребрестата плетена конструкција на оваа капа ве одржува стоплени и удобни. Спецификација: Унисекс зимска капа Незашиен раб Рачно перење Материјал: 95% акрилик / 4% најлон / 1% спандекс .
Подетално

Nike Sportswear е зимска унисекс капа со раб што ви нуди повеќе опции за стилизирање. Оваа класична капа ви овозможува топло чувство во студените денови, без да го жртвувате одличниот изглед. Работ не е зашиен, а етикетата е брендирана од двете страни, така што можете да изберете како сакате да ја носите. Ребрестата плетена конструкција на оваа капа ве одржува стоплени и удобни.
Спецификација:

 • Унисекс зимска капа
 • Незашиен раб
 • Рачно перење
 • Материјал: 95% акрилик / 4% најлон / 1% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV Унив.
  YTH
  1
  UNSZ
  S S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M M
  L
  ONE
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош