Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DV5435-638)
NIKE

NIKE Sportswear

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • CHLD CHLD
 • BV Унив.
 • YTH YTH
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • S S
 • OSFY OSFY
 • OSFW OSFW
 • OSFA OSFA
 • OSFL OSFL
 • OSFM OSFM
 • OS OS
 • M M
 • L L
 • ONE ONE
 • NS Унив.
 • PRO PRO
 • 12OZ 12OZ
 • 14OZ 14OZ
 • 16OZ 16OZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е унисекс капа за возрасни кои сакаат да бидат стоплени во текот на зимата од глава до пети. Оваа капа дава меко и пријатно чувство кое ќе ве загрее за неколку секунди и ќе ви овозможи одличен стил. Плетената ткаенина обезбедува неверојатно топло и пријатно чувство. Nike Swoosh ја комплетира естетиката на овој додаток. Спецификација: Унисекс капа Рачно перење Nike лого Состав: 60% полиестер, 40% акрилик .
Подетално

Nike Sportswear е унисекс капа за возрасни кои сакаат да бидат стоплени во текот на зимата од глава до пети. Оваа капа дава меко и пријатно чувство кое ќе ве загрее за неколку секунди и ќе ви овозможи одличен стил. Плетената ткаенина обезбедува неверојатно топло и пријатно чувство. Nike Swoosh ја комплетира естетиката на овој додаток.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Рачно перење
 • Nike лого
 • Состав: 60% полиестер, 40% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  CHLD
  BV Унив.
  YTH
  1
  UNSZ
  S S
  OSFY
  OSFW
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OS
  M M
  L
  ONE
  NS Унив.
  PRO
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош