Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DV3165-258)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е lifestyle, унисекс шешир за возрасни. Овој шешир е со две лица, од кои едната страна е мека и изработена од фротир, додека другата е мазна и изработена од водоотпорен материјал. Со овој шешир, ниту дождот, ниту студеното време не можат да ве изненадат, бидејќи ќе бидете подготвени за сите временски услови. Покрај функционалноста, ниту овој пат не е изоставен одличниот стил. Спецификација: Унисекс шешир со две лица Водоотпорен материјал Рачно перење Состав: 83% полиестер, 17% акрилик.
Подетално

Nike Sportswear е lifestyle, унисекс шешир за возрасни. Овој шешир е со две лица, од кои едната страна е мека и изработена од фротир, додека другата е мазна и изработена од водоотпорен материјал. Со овој шешир, ниту дождот, ниту студеното време не можат да ве изненадат, бидејќи ќе бидете подготвени за сите временски услови. Покрај функционалноста, ниту овој пат не е изоставен одличниот стил.
Спецификација:

 • Унисекс шешир со две лица
 • Водоотпорен материјал
 • Рачно перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Качкет
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Качкет DC3988-010
  1.253 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Качкет DV3165-010
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Качкет CK5324-100
  1.253 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.790 ДЕН
  Помош