Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR Warm
Код на производ:
(5280-5VG-505)
COLMAR

COLMAR Warm

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс чорапите COLMAR WARM имаат жив, ексклузивен дизајн. Изработени се од мек фротир, фина мерино волна и акрилик за максимална удобност и топлина. Имаат еластични влошки на страните и околу зглобот за подобро вклопување. Полипропиленската влошка ја подобрува топлинската изолација и дишењето. Спецификација: Унисекс скијачки чорапи Материјал: 63% најлон / 13% полипропилен / 11% акрилик / 11% волна / 2% еластин.
Подетално

Унисекс чорапите COLMAR WARM имаат жив, ексклузивен дизајн. Изработени се од мек фротир, фина мерино волна и акрилик за максимална удобност и топлина. Имаат еластични влошки на страните и околу зглобот за подобро вклопување. Полипропиленската влошка ја подобрува топлинската изолација и дишењето.
Спецификација:

 • Унисекс скијачки чорапи
 • Материјал: 63% најлон / 13% полипропилен / 11% акрилик / 11% волна / 2% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд COLMAR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош