Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
Код на производ:
(ELE223F412-10)
ELLESSE

ELLESSE Ladies

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската зимска капа Ellesse LADIES ќе го комплетира вашиот аутфит за време на сите ваши активности на отворено. Идеална е за скијање, планинарење и многу повеќе. Крупното плетиво однадвор со топка одозгора ја прави оваа капа неодолива. Ranfla овозможува совршено вклопување и повеќе начини на носење. Направен од акрил, нуди удобност и топлина. Спецификација:Лого на EllesseСостав: 100% акрилик.
Подетално

Женската зимска капа Ellesse LADIES ќе го комплетира вашиот аутфит за време на сите ваши активности на отворено. Идеална е за скијање, планинарење и многу повеќе. Крупното плетиво однадвор со топка одозгора ја прави оваа капа неодолива. Ranfla овозможува совршено вклопување и повеќе начини на носење. Направен од акрил, нуди удобност и топлина. Спецификација:

 • Лого на Ellesse
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош