Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Boys
ELLESSE Boys
ELLESSE Boys
ELLESSE Boys
Код на производ:
(ELE223B401-Z1)
ELLESSE

ELLESSE Boys

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската зимска капа Ellesse BOYS за мали момчиња ќе обезбеди топлина и удобност за време на скијање, планинарење и други активности на отворено. Неговиот класичен дизајн е збогатен со бомба на врвот. Направена од акрил, удобна е за носење и лесно може да се комбинира со гардероба на отворено. Спецификација: Лого на Ellesse Состав: 100% акрилик.
Подетално

Детската зимска капа Ellesse BOYS за мали момчиња ќе обезбеди топлина и удобност за време на скијање, планинарење и други активности на отворено. Неговиот класичен дизајн е збогатен со бомба на врвот. Направена од акрил, удобна е за носење и лесно може да се комбинира со гардероба на отворено.
Спецификација:

 • Лого на Ellesse
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Деца-момчиња
  Намена Скијање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош