Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Boys
ELLESSE Boys
ELLESSE Boys
ELLESSE Boys
Код на производ:
(ELE223B402-02)
ELLESSE

ELLESSE Boys

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 1
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse BOYS детската зимска капа за мали момчиња ќе донесе радост и забава за време на сите детски активности на отворено. Идеален за зимски прошетки и игри на снег. Забавниот дизајн го прави ова капаче неодоливо. Еластичниот дел овозможува прилагодено вклопување. Направен од акрил, нуди удобност и топлина. Спецификација:Лого на EllesseСостав: 100% акрилик.
Подетално

Ellesse BOYS детската зимска капа за мали момчиња ќе донесе радост и забава за време на сите детски активности на отворено. Идеален за зимски прошетки и игри на снег. Забавниот дизајн го прави ова капаче неодоливо. Еластичниот дел овозможува прилагодено вклопување. Направен од акрил, нуди удобност и топлина.
Спецификација:

 • Лого на Ellesse
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Деца-момчиња
  Намена Скијање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош