Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
ELLESSE Ladies
Код на производ:
(ELE223F411-01)
ELLESSE

ELLESSE Ladies

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Топла и привлечна, женската зимска капа Ellesse LADIES ќе го збогати вашиот изглед за време на скијање, планинарење и други активности на отворено. Контрастните бои и бомбата на горниот дел го прават дизајнот на оваа капа интересен. Еластичниот дел овозможува совршено вклопување и повеќе начини на носење. Направена од акрил, нуди удобност и топлина. Спецификација: Елесен натпис Состав: 100% акрилик.
Подетално

Топла и привлечна, женската зимска капа Ellesse LADIES ќе го збогати вашиот изглед за време на скијање, планинарење и други активности на отворено. Контрастните бои и бомбата на горниот дел го прават дизајнот на оваа капа интересен. Еластичниот дел овозможува совршено вклопување и повеќе начини на носење. Направена од акрил, нуди удобност и топлина.
Спецификација:

 • Елесен натпис
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Женски
  Намена Скијање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош