Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Mens
ELLESSE Mens
ELLESSE Mens
ELLESSE Mens
Код на производ:
(ELE223M401-02)
ELLESSE

ELLESSE Mens

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • NSZ NSZ
 • 1 Унив.
 • UNSZ UNSZ
 • OSFA OSFA
 • ONE Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали одите по градските улици или одите подалеку, машката outdoor капа Ellesse MENS ви овозможува да внесете мала авантура во вашиот секој ден. Со класичен дизајн, со испечатено име на брендот, ќе се вклопи во секоја ваша зимска облека. Направен од акрил, нуди удобност и топлина. Спецификација: Елесен натпис Состав: 100% акрилик.
Подетално

Без разлика дали одите по градските улици или одите подалеку, машката outdoor капа Ellesse MENS ви овозможува да внесете мала авантура во вашиот секој ден. Со класичен дизајн, со испечатено име на брендот, ќе се вклопи во секоја ваша зимска облека. Направен од акрил, нуди удобност и топлина.
Спецификација:

 • Елесен натпис
 • Состав: 100% акрилик

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Машки
  Намена Скијање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  NSZ
  1 Унив.
  UNSZ
  OSFA
  ONE Унив.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош