Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
adidas COLD.RDY
Код на производ:
(HG2750)
adidas

adidas COLD.RDY

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • OSFY OSFY
 • OSFW Унив.
 • OSFA OSFA
 • OSFC OSFC
 • OSFM Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COLD.RDY е унисекс капа за трчање. Кога станува збор за тренинзите во зимските денови, тоа значи дека покрај напорните тренинзи треба да бидете подготвени и за малку потешки услови. Капата ќе ви помогне да останете топло без оглед на надворешната температура. Рефлектирачките детали придонесуваат за видливоста во вечерните часови. Во производството на овој производ се користеше најмалку 60% рециклиран материјал. Спецификација: Унисекс капа adidas лого Состав: 81% рециклиран полиестер, 19% еластин.
Подетално

adidas COLD.RDY е унисекс капа за трчање. Кога станува збор за тренинзите во зимските денови, тоа значи дека покрај напорните тренинзи треба да бидете подготвени и за малку потешки услови. Капата ќе ви помогне да останете топло без оглед на надворешната температура. Рефлектирачките детали придонесуваат за видливоста во вечерните часови. Во производството на овој производ се користеше најмалку 60% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • adidas лого
 • Состав: 81% рециклиран полиестер, 19% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Капа
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош